WordPress Tema Tasarım Hizmetleri

WordPress Tema Tasarımı

Web sitelerinizi wordpress sistemler üzerine tema tasarımarı giydirerek yapılandırıyoruz. Worpress tema tasarım fiyatlarımız projenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

Tema tasarımımları fiyatı almak için fiyat teklif formunu doldurup bize gönderebilirsiniz. Form üzerinde açıklama kısmında sektörünüz, nasıl bir site tasarımı istediğiniz yönünde geniş bilgi yer almalıdır.

Kendi tasarımlarınız için beğendiğiniz örnek site tasarımlarını bize göndermeyi lütfen unutmayınız. Zira nasıl bir web sitesi istediğinize dair en ufak unutulmuş bir ayrıntı fiyat teklifini büyük ölçüde etkileyebilir.

Tasarım süresi projenin kapsamına ve iş yoğunluğumuza göre 1 hafta ile 1 ay arasında değişebilir. Tasarımlarımız mobil uyumlu responsive olarak yapılmaktadır.

Neden WordPress Tercih Etmeliyiz?

WordPress dünyanın en ünlü ve sürekli güncellenen yazılımlarından biridir. Bu temeli kullanarak yapılan tasarımlar güncelleme desteğine sahip olurlar. Örneğin 5 yıl önce yapılan siteler günümüz yazılım teknolojisinin gerisinde kalmıştır. Css3 ve Html5 yerine mobil uyumsuz olarak tablolarla yapılmış siteler mevcuttur. 5 yıl öncesinin seo kuralları ile günümüz seo kuralları arasında bir çok algoritma farkı vardır. WordPress kullanımı ile ileriye dönük yatırım yapmış olursunuz.

Buna ilave olarak esnek bir yapısı vardır. Sayısız eklentiye sahiptir. Hem mobil hem de seo uyumlu hemen hemen her web site projesini hayata geçirebilirsiniz. Bir firma sitesinden ürün tanıtım ve e-ticaret sitesine kadar hatta rezervasyonlu sistemler ve sahibinden.com tarzı komplike sistemlere kadar proje geliştirebilirsiniz.

Diğer Web Tasarım İmkanlarımız Nelerdir ?

Asp kodlama ile ve Php kodlama ile web tasarım imkanlarımız vardır. Opencart ve WordPress ile Eticaret sistemi tasarım imkanlarımız vardır.

About the Author

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir