WordPress Haber Teması Ücretsiz

Ücretsiz WordPress haber temasıyla haber sitesi yapmak

WordPress haber teması ücretsiz olarak kullanabileceğiniz haber şablonu ve manşet haber slayt eklentisi beraber paket.. Son derece profesyonel görünüme sahip WordPress haber sitesine bedava sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz diğer haber temalarını manşet slayt eklentinizle uyumlu olduğu sürece indirip kurabilir ve farklı arayüzlere sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak bulduğum bu güzel ve profesyonel temalardan birini yayınlamak istiyorum. Kendi haber sitesini kurmak isteyen arkadaşlarımız için WordPress Haber Temamız çok faydalı olacaktır.

 

Ücretsiz temalar içinde en büyük sıkıntıların profesyonel görünümlü ve mobil uyumlu temaların bulunamaması olduğunu gördüm.

Bir büyük sıkıntı da manşet slayd olayıydı. Manşet slaytlar numaralı ve üstüne gelindiğinde haberi değiştiren sistemler olmalıydı. Çünkü tıklamadan haber değişmi büyük bir kullanıcı kolaylığı. Haberler.com da buna örnek manşet slayder mevcuttur.

Bizim ücretsiz temaya gelince, burada post slider eklentilerinden birini kullandım. Alt kısımda sayı yok bullet noktaları var. haberler81.com adresini takip ederek demoya bakabilirsiniz.

Haber Teması Adı : Colormag

Slayd Eklentisi Adı : Post Slider and Carauser ( Alt kısımda ikonlu sayfalama )

Alternatif Slayd Eklentisi Adı : Post Slider eklentisini wordpress blogunuz içinde aratıp bulabilirsiniz.

Eklentilerin kullanımı kolay olduğu için anlatıma girmiyorum. Kısa kod ile çalışıyorlar.

Bir başka temada aynı eklentinin uygulanmış halini görmek için https://www.bakbii.net linkini ziyaret edebilirsiniz. Ek css’ye ufak ekleme yaparak temaya uyarlayabildim.

Haber temasını güncelleyerek ve gerekirse slayd eklentisini kendimiz yazarak ihtiyacı karşılamaya çalışacağız. Bizi takip edin.

Haber Siteleri İçin Hosting Hizmeti Satın Al

Etiketler:,,