Ücretsiz Tanıtım Yazısı Ekleme

Tanıtım yazısı hem de ücretsiz tanıtım yazısı eklemek, referans link sağlamanın SEO açısından son derece önemli olduğu ve bir o kadar da zor olduğu günümüz ortamında kumsalda mücevher bulmak kadar kıymetli.

Madem ki bu kadar kıymetli hakkını vermek lazım. Demem o ki! böyle bir fırsatı yakaladığımızda, kıymetini bilmek ve tanıtım yazısını ciddiye alarak, özen göstererek ve zengin olarak hazırlamak lazım.

Çok güzel ve zengin içerikli tanıtım yazıları bulunduğu sayfaya değer katar. Hit kazandırır. Bu sayfalarda referans linki olan firmalara potansiyel müşteri dönüşü ve ilgili anahtar kelimede arama motorunda yükselme sağlar.

Yani bir kazan kazan durumu ortaya çıkar. Malesef bu açıdan bakmayan bir takım kolaycılar bu fırsatları uzun yıllardan bu yana suistimal ve heba etmiştir.

Kurumsal firmaların firma tanıtımlarını yapabilmeleri, üreticilerin ürettikleri ürünleri tanıtıp ziyaretçi sağlamaları için ücretsiz bir platform aracılığı ile destek sağlamak istedik.

Bu noktada oluşturduğumuz platformlara içerik ekleyen katılımcılar bu içeriklerden referans alma hakkına sahip olacaklar. Kopyala yapıştır ve çevir döndür içerikler değil zengin içerikler oluşturulmasını istiyoruz.

Evet zengin içerikler hazırlamanın, ziaretçi çekebilen özenilmiş içerikler hazırlamanın zahmetli olduğunun farkındayız. Bu emeğin karşılığı kaliteli bir içerikten referans link almak olacaktır.

SEOPAK blogumuzun altında ücretsiz tanıtım yazılarınızı yayına almaya karar verdik. Ücretsiz tanıtım yazısı için bağlantıyı takip ediniz.

Neden ücretsiz tanıtım yazısı yayınlıyoruz?

Kaliteli ve ziyaretçi çekebilen zengin içerikler kabul ettiğimiz için platformun ziyaretçi ve değerini arttırmaya yönelik katkısından dolayı referans linkler için ücret almıyoruz. İçerik ne kadar yüksek otoriteye sahip olursa referans linklerin değeri de o denli yüksek olmaktadır.

Tanıtım yazıları nicelikten çok niteliği kıymetli olan az sayıda da olsa yüksek otoriteli olması gereken ve bu noktada faydalı olan referans ink türüdür.

Beklenen fayda, içeriğin çok sayıda ziyaretçi çekmesi ve bu ziyaretçilerin referans linkleri takip etmesi ve hedef sitenin ziyaretçi artışıdır. Bunun yanında hedeflenen arama kelimesinde arama motorlarında sağlanan sıralama yükselişidir.

Katitesiz içerik ve kopyala yapıştır tanıtım yazılarının akibeti

Başka bloglardan alınan kopya içerikler ya da gelişi güzel hazırlanmış görsel içermeyen ve birbirini tekrar eden çok kısa yazılar. Bu tür içerikleri siliyor yayına almıyoruz.

Kopyala içerikler Google tarafından indexlenmiyor. İndexlense bile hiti olmuyor.Bu nedenlerle referans link almak için uygun değildirler.

Categories: Seo

About the Author

admin