Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazısı SEO’nun en masum ve en etkili silahlarından biridir. Hangi kurumsal firma tanıtıma ihtiyaç duymaz ki? Vestel Arçelik gibi dev markalar bunun için gazete ve televizyonlara tonlarca para ödemiyorlar mı?…

Buz üstüne yazı yazmak tabiri vardır ya! Yani kalıcı birşey yapmak gerek. Tanıtım yazıları SEO içindeki en kalıcı uygulamalardan birisidir. Üstelik sıralamaya etkisi olmasa bile reklam ve tanıtım görevi yapar marka bilinirliğini yükseltir.

Hiç bir firma tanıtımını yapıyor diye cezalandırılamaz. Çünkü bu en masum ve doğal haktır. Binlerce maili bir anda atan spam uygulamalar hariç.

tanıtım yazısı
Tanıtım yazılarınız en işlek caddelerde tabelanız olsun

 

İnternette tanıtımlar nasıl yapılmalı?

Nerelerde tanıtım verilmeli?

Saygınlığı olan her web sitesinde tanıtım yapılabilir. Bloglarda, forumlarda, haber sitelerinde hatta kişisel sitelerde bile. Eskiden saygınlığı PR değerine göre hesaplıyorduk. Şimdi mozrank değerlerine ve göz kararına göre hareket edebiliriz. Web sitesinin yaşı, sayfa sayısı ve rank değerlerine bakarak %99 oranında doğru karar alabiliriz.

Konu ve Kategori Paralelliği Önemli mi?

SEO açısında önemli. Reklam açısından da önemli ve doğallık bunu gerektiriyor. Örneğin bir kadın blogunda makyaj, saç ve giyim konuları bulunur. Bir ayakkabı firması bu bloglarda tanıtım yapabilir. Hem SEO açısından hem reklam açısından son derece etkili olacaktır.

Eğer bir firmanız ve web sayfanız varsa tanıtımı asla bırakmayın. Sürekli ve belli bir asgari düzende tanıtım yapınız. Bir süre sonra tüm rakiplerinizin önüne geçtiğinizi göreceksiniz.

Tanıtımda sizi rakiplerinizden ayıracak en önemli faktör disiplin ve kararlılığınız olacaktır. Unutmayın ki SEO dünyasında samimiyetle ekilen her tohum muhakkak yeşerir.

Tanıtım Yazısı Fiyatlarımız

  • 5 blog/site 50 TL
  • 5 blog/site + yazı 100 TL

Fiyatlarımız yukarıdaki listenin katları şeklinde belirlenir. Firma tanıtımları kalıcı olarak yapılmaktadır. ilerleyen yıllarda tanıtımları ön plana çıkarmak için isteğe bağlı olarak ödeme yapılabilir.

 

 

Tanıtım Yazısı
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir