Tanıtım yazıları

web sitenizin kısa tanıtımlarının yapıldığı yazılardan oluşan link çeşididir.Tanıtım yazısı, sitenin konusu ile alakalı sitelerden ve Pr değeri yüksek sitelerden verilerek, hedef kelimelerde web sitesinin ön plana çıkması sağlanır.

tanitimyazilari

Tanıtım yazılarının içinden link verilmesi sebebiyle, backlinklerin makale içinden çıkan hali diyebiliriz. Yazıların benzersiz olması, kaliteli olması önemlidir. Zira tanıtım yazısının alacağı hit ve pr değeri, linklerin etkisiyle doğrudan ilişkilidir.

Tanıtım Yazısını Kimler Hazırlar

Tanıtım yazılarını biz hazırlıyoruz. Bunun yanında bazı kurallara uymak şartı ile siz de hazırlayabilirsiniz. Bu kurallardan en önemlisi yazının orjinal ve benzersiz olması kesinlikle kopya olmamasıdır.

Tanıtım Yazısı Fiyatları  Tablosu

10 adet Siteden Tanıtım (Pr1-Pr0)                 Süre 1 Yıl 100 TL
5 adet Pr’li Siteden Tanıtım (Pr3-1) Süre 3 ay 200 TL
5 adet yüksek Pr’li Tanıtım (Pr5-3)  Süre 3 ay 300 TL
15 adet Pr’li (Pr3-1) Süre 3 ay 500 TL
15 adet yüksek Pr’li (Pr5-1) Süre 3 ay 750 TL

Fiyatlara %25 Tanıtım Yazısı İndirimi uygulanır.

Yıllık ve 3 Aylık Tanıtım paketi fiyatlarıdır.Tüm paketler yükseltme etkisi gösterir.

Yükselme oranı Pr değerine göre eşit orantılıdır. Tanıtım yazısı bizim tarafımızdan yazılmaktadır.

Tanıtımları kendi yazmak isteyen müşterilere %25 indirim uygulanır.

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazısı, hem sitelerin daha fazla ziyaretçi alabilmesi için hemde arama motorlarında yükselebilmesi için gereklidir. Tanıtım yazıları, arama motorlarının kurallarına uygun olarak alınan ve herhangi bir kurar ihlali yapmadan içiniz rahat olarak kullanıp fayda sağlayabileceğiniz bir araçtır.

Her web sitesi ve projesi tanıtıma ihtiyaç duyar. Ne kadar çok tanıtım o kadar çok ziyaretçi demektir. Seo çalışmalarının bir bölümü tanıtım yazısı ile yapılmaktadır.

 

Yazılar Hazırlanırken Nelere Dikkat Edilmelidir.

Minimum 200 kelimeden oluşan ve görsel içeren yazılar hazırlanmalıdır. Yazıların paragraflar ve başlıklar ile düzenlenmesi gerekir. Link en fazla 2 adet olmalı ve yazının alt kısımlarında kullanılmalıdır. Linklerden biri doğrudan site adresi olmalıdır.

Yazılar imla kurallarına dikkat edilerek hazırlanmalıdır. Mümkünse kısa ve kolay cümleler kullanılmalı çok uzun cümleler kurmaktan kaçınılmalıdır. Noktalama işaretleri son derece önemlidir ve noktalama işaretlerinden sonra boşluk kullanmak gereklidir.

 

Tanıtım Yazıları
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail