Satılık Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazıları

web sitenizin kısa tanıtımlarının yapıldığı yazılardan oluşan link çeşididir.Tanıtım yazısı, sitenin konusu ile alakalı sitelerden ve Pr değeri yüksek sitelerden verilerek, hedef kelimelerde web sitesinin ön plana çıkması sağlanır.

Tanıtım yazılarının içinden link verilmesi bakımından, referans linklerin makale içinden çıkan hali diyebiliriz. Yazıların benzersiz olması, kaliteli olması önemlidir. Zira tanıtım yazısının alacağı hit ve değer, linklerin etkisiyle doğrudan ilişkilidir.

Tanıtım Yazısını Kimler Hazırlar

Tanıtım yazılarını biz hazırlıyoruz. Bunun yanında bazı kurallara uymak şartı ile siz de hazırlayabilirsiniz. Bu kurallardan en önemlisi yazının orijinal ve benzersiz olması kesinlikle kopya olmamasıdır.

Tanıtım Yazısı ve İçerik Hazırlama Ücretleri

1 Adet Siteden Tanıtım Süre 3 Yıl 40 TL
3 Adet Siteden Tanıtım Süre 3 Yıl 100 TL
5 Adet Siteden Tanıtım Süre 3 Yıl 170 TL
7 Adet Siteden Tanıtım Süre 3 Yıl 250 TL
10 Adet Siteden Tanıtım Süre 3 Yıl 300 TL

SİPARİŞ VERMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Tanıtım yazısı, hem sitelerin daha fazla ziyaretçi alabilmesi için hemde arama motorlarında yükselebilmesi için gereklidir. Tanıtım yazıları, arama motorlarının kurallarına uygun olarak alınan ve herhangi bir kurar ihlali yapmadan içiniz rahat olarak kullanıp fayda sağlayabileceğiniz bir araçtır.

Her websitesi ve projesi tanıtıma ihtiyaç duyar. Ne kadar çok tanıtım o kadar çok ziyaretçi demektir. Seo çalışmalarının bir bölümü tanıtım yazısı ile yapılmaktadır.

Yazılar Hazırlanırken Nelere Dikkat Edilmelidir.

Minimum 300 kelimeden oluşan ve görsel içeren yazılar hazırlanmalıdır. Yazıların paragraflar ve başlıklar ile düzenlenmesi gerekir. Link en fazla üç adet olmalı ve yazının içinde belli aralıklarla kullanılmalıdır.

Yazılar imla kurallarına dikkat edilerek hazırlanmalıdır. Mümkünse kısa ve kolay cümleler kullanılmalı çok uzun cümleler kurmaktan kaçınılmalıdır. Noktalama işaretleri son derece önemlidir ve noktalama işaretlerinden sonra boşluk kullanmak gereklidir.

About the Author

admin