SATILIK EMLAK SİTESİ

Muhteşem Özelliklere Sahip Profesyonel Satılık Emlak Sitemi

Bir emlak firmasının tüm ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılayabilecek, esnek yapıda, sürekli güncellenen, mobil uyumlu, seo uyumlu, sosyal medya uyumlu muhteşem bir web sitesine en uygun fiyat garantisiyle sahip olabilirsiniz. Çok dilli emlak sistemimize dilediğiniz sayıda dil ekleyebilirsiniz. Mobil üzerinden sisteme ilan gönderebilirsiniz. 

ÜÇÜ BİR ARADA

MOBİL UYUMLU

ÇOK DİL DESTEKLİ

SEO UYUMLU

Image
Çok Dilli Emlak Teması ve Sistemi

BİR EMLAK SİTESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY

Ücretsiz Güncelleme

Image

Mobil Uyumlu

Image

Seo Uyumlu

Image

Çoklu Dil Desteği

Image

Kişiselleştirme

Image

Esnek Yapı

Image

Sosyal Medya Uyumlu

Image

Ücretsiz Eklenti

Image
  • Web Hosting
  • Domain
  • Emlak Sistemi Kurulum
  • Tasarım ve Kişiselleştirme

Hızlı ve propesyonel sunucu hizmetleriyle kesintisiz olarak internette yayınlama desteği. En uygun fiyatlı hosting hizmetleri.

En uygun fiyatlar ile alan adı barındırma hizmeti veriyoruz. Alan adınızı seçin ve kayıt edin anında yayınlansın.

Bir gün içinde profesyonel emlak sisteminiz kurulur ve teslim edilir. Arama motorlarında öncelikli listelenmek için gerekli yapılandırma çalışması kurulumu yapan seo uzmanı tarafından yürütülür.

Kurulumu yapılan emlak sistemini isteğiniz doğrultusunda sizin için  kişiselleştirebilir ve logo, banner tasarımlarını yapabiliriz.

Emlak Sitesi Sadece 100 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Tek dil olarak kurulum ve temel ayarlar yapılmış olarak gün içinde teslim yapılır. Temel kurulum 250 TL dir. Ek hizmet fiyatları aşağıdadır.

Beş dil detekli ve seo ayarları yapılmış sistem 100 TL(temel kurulum) + 100 TL (5 dil destek) = 200 TL dir. Ödeme tek sefer yapılır. 

     EK HİZMET ÜCRETLERİ

  • Hosting Ücreti : 100 TL
  • Alan Adı : 70 TL
  • Temel Kurulum Ücreti : 100
  • Bir Adet İlave Yabancı Dil Ekleme: 100 TL
  • Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça, Arapça dilleri hazır paket (Toplam 5 Dil) 100 TL
  • Facebook'ta ve Twitter'de Otomatik Paylaşım Kurulumu 100 TL

Temel Kurulum Ücreti : 100 TL

Tek dil olarak temel düzeyde kurulur.Ek hizmet fiyatları sol bölümdedir.

Emlak firmalarının internet ortamında varlık gösterebilmesi, tanıtım ve satış yapabilmesi ve web sayfalarını pazarlama aracı olarak kullanabilmesi için, günümüzün teknolojisine uyumlu ve yüksek rekabet ortamında öne çıkabilecek platform çözümlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bir emlak web sitesine sahip olunacak ise dikkat edilmesi gereken noktaların başında mobil uyum gelmektedir. Kullanıcı web sayfasını mobil cihaz üzerinden gezebilmeli ve firmayla iletişim kurabilmelidir. Buna ek olarak firma sahibi bir emlak ilanı eklerken mobil uygulama veya mobil site üzerinden gayrimenkul fotograflarını çekerek, bilgilerini ekleyerek kolayca veri giriş yapabilmelidir. 

Firma sahibi ve ziyaretçilerin mobil siteyi kullanabilmeleri hem satış arttırıcı hem de iş yükünü azaltıcı pozitif sonuçlar doğuracaktır. Firma sahibi ayrıca ofisinde fotografları bilgisayara aktarmak, web sitesine içerik girmek zorunda kalmayacak, gün içinde kaç adet gayrimenkul gezerse gezsin hepsini anlık olarak fotoğraflayarak web sitesine aktarabilecektir. Dolayısıyla sadece işine odaklanabilecektir.

Seo uyumlu bir platform rakiplerin arasından sıyrılabilir ve gayrimenkul araması yapan ziyaretçileri web sayfasına çekebilir. Bu durumda internet ortamında gayrimenkul satışı için seo uyumlu bir web sitesine sahip olmanın ikinci önemli nokta olduğunu belirtelim.

Yabancı dil desteğine gelince en önemli üçüncü noktadayız. Özellikle yabancılara satış yapam gayrimenkul firmaları için olmaz ise olmazlardan biri yabancı dil desteğidir. Piyasada çok sayıda emlak ve gayrimenkul scripti bulunsa da bunlardan pek azı yabancı dil desteklidir. Hem yabancı dil destekli hem de seo ve mobil uyumlu seçenek neredeyse yok gibi. İşte bu noktada kurulumunu yaptığımız platformun önemi ve kıymeti ortaya çıkmaktadır.

Etiketler:,,,,,,,,,,,,,