Responsive Site Mobil Uyumluluk

Responsive siteler yani duyarlı yapılar her çözünürlükte sitenin bozulmadan gösterilmesini sağlar.Mobil uyum dediğimiz en ufak çözünürlük de buna dahildir. Zira mobil telefonlar bilgisayarlardan bir adım öne geçti ve internet gezintileri artık mobil telefonlar üzerinden yapılmaktadır.

mobiluyum-responsivesite

Responsive yani çözünürlüklere duyarlı olmayan yapılarda, cep telefonlarından sitelerin tamamı değilde sola yapışık bir kısmı ve çok küçük olarak görünürler. Bu durum hem hiç hoş değildir hemde kullanıcı siteyi görüntüleyemez.

Oysa kullanıcı bilgisayardan görüntülediği gibi siteyi ve ürünleri rahatlıkla görüntüleyebilmeli ve satın alabilmelidir.

Bu nedenle Responsive mobil uyum olmaz ise olmaz gerekliliklerde biri haline gelmiştir. Bu teknolojinin hızla yayılması ve cep telefonlarının ve tabletlerin kullanım oranının bilgisayarlardan daha da öne çıkmasıyla responsive ihtiyacı hasıl olmuştır.

Eskiden tasarlanan sitelerde dolayısıyla böyle bir ihtiyac zamanın gerekliliği olmadığı için responsive mobil uyumluluk yoktur.

mobil uyum responsive tasarım

Web Sitenizi Responsive Mobil Uyumlu Hale Getirebiliriz.

Mobil uyumsuz siteleri bir an önce responsive mobil uyumlu hale getirmek gereklidir. Seopak olarak bu ihtiyacınızı olabilecek en uygun fiyatlar ile karşılayabiliriz. Sitenizi mobil uyumlu hale geetirmek için fiyat teklifi formumuzu doldurup bize yollayın. Site uyum ismiyle not düşmeyi unutmayın.

Siteniz incelendikten sonra en uygun fiyat email adresinize veya telefonunuza mesaj olarak yollanacaktır.

Responsive Site Mobil Uyumluluk
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail