MozRank Sorgulama

Mozrank, Domain Authority ve Page Authority Sorgulama. Bu araç ile web sitenizin Authority değerlerini sorgulayınız.

Mozrank; siteye verilen linkler, içeriğin kalitesi ve domain yaşı gibi sinyallerin sayısal bir değer olarak ifade edilmesidir. Backlink aldığınız sitelerin ve sayfaların authority değerlerine göz atmanız, bağlantı linklerinizi elimine etmek ve seo kurallarına uyum açısından faydalı olacaktır. 

Authority sorgulaması yaparken https:// ve ya http:// ön ekini kullanalım.

Enter Url Below to check Website Authority Details:
Check Authority

Seo araçlarımızı kullanarak referans linklerinizin kalitelerini, otoritelerini kontrol edebilir, faydalı referansları saklayabilir ve zararı olabilecek referansları silebilirsiniz. Backlink sorgulama sayfamızı kullanarak geçmişe dönük olarak sitenize verilen bağlantıları görebilirsiniz.

Bu bağlantıların kalitesi, sayfanızın arama sonuçlarında sıralamasını değiştirebilir. Bağlantılarınızı iyileştirmek amacıyla kullanabileceğiniz araçlarımız bu yönde çok faydalı olacaktır.

Google bağlantı reddetme aracını kullanarak sayfanıza zararı dokunabilecek geri bağlantılarınızın görmezden gelinmesini sağlayabilirsiniz. Yeni bir bağlantı sağlamak istediğiniz zaman bu bağlantının bulunduğu sayfa ve domain otoritesini bu sayfadan sorgulayabilirsiniz.

Zararlı bağlantıları reddetmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Zararlı bağlantı reddetme sayafasına gidin. Zararlı bağlantılar nasıl reddedilir konusunda bilgi sahibi olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Site bağlantıları nasıl reddedilir?

 

BACKLİNK SORGULAMA

Web sitenize yönlenmiş olan geri bağlantıları sorgulamak için tıklayın.

WHOİS SORGULAMA

Web sitesinin ip adresini ve whois site bilgilerini öğrenmek için tıklayın