Google Ceza Filtre Ban Sorgulama

Google Ceza Filtre Ban Sorgulama

Google algoritmaları tarafından verilen cezalar, Google web master araçlarında tespit edilemez. Araçlar manuel cezaları gösterir. Bu sayfada siteniz ceza almış mı!, veya sitenize aldığınız bağlantıları barındıran domainler cezalı mı! kontrol edebilirsiniz.

Google Penaltı Ceza Sorgulama  Bu aracı kullanarak ban ve penalized cezalarını sorgulayabilirsiniz. Sitenizde problem yok ise yeşil renk kullanarak ve yazılı olarak sistem bildirim yapacaktır. Penaltı cezalarını farklı renklerde ve yazılı olarak bildirmektedir.

Arama motorlarında sıralamasını kaybeden bir çok web sitesi algoritma cezalarından etkilenmektedir. Bu site sahipleri durumu tespit edemedikleri için backlink alarak sorunu çözme yoluna gitmektedir.

Fakat bu durum sorunu çözmediği gibi daha da büyütmektedir. Öncelikle sıralamada iyi konumda olan bir web sitesinin neden düşüş yaşadığı tespit edilmelidir.

Bu düşüşün bir çok sebebi olabilir. Arama motorları cezaları, yanlış yapılandırılmış siteler, yanlış meta kodlarının kullanılması, anti seo, kelime yoğunluğu cezası vs gibi sebeplerden sıralama kaybedilmiş olabilir.

Bu sayfada sizlerle paylaştığımız araç Google ve Bing arama motorlarında ceza alıp alınmadığını sorgulayacaktır. Sadece kendi web sitenizi değil, bağlantı aldığınız  siteleri de bu araç vasıtasıyla sorgulayabilirsiniz.

About the Author

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir