En Uygun Fiyatlı E-Ticaret Sistemi

E Ticaret Sistemleri Kuruyoruz

Opencart tabanlı eticaret sistem kurumlarınızı yapıyoruz. Ürünlerinizin internet üzerinden incelenmesi ve satılması için gerekli sistemleri anahtar teslim kuruyoruz.

Eticaret sistemleri hizmetimizin içinde firmanıza uygun görsellikte tema, seo optimizasyonu ve eklentileri, içeriklerin girilmesi, banerlerin ve slaydların hazırlanması, kredi kartı ödeme sistemlerinin kurulması, ürün takip sistemlerinin kurulması gibi bir eticaret sisteminde aranabilecek her özellik mevcuttur.

 

Opencart tabanlı eticaret sistemi kurulumunda ne gibi avantajlarınız vardır ?

1 – Web sitenizde bir eticaret sisteminde bulunabilecek her özellik bulunacaktır.

2 – Yazılım güncellemeleri konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız.

3 – Seo uyumu son derece iyi bir alt yapıyı kullanıyor olacaksınız.

4 – Bir kere ödeme yapacaksınız. Her yıl tekrarlayan ödemeler yapmak zorunda kalmayacaksınız.

 

Satışa hazır ürünleriniz varsa bir eticaret sistemi kurarak internette dükkan açmamanız için hiç bir sebep yok demektir. Eticaret sistemleri sayesinde sadece internet üzerinden onlarca hatta yüzlerce ürünü günlük olarak satabilirsiniz.

E-ticaret sabır ve emek ister. Operasyonunuz mükemmel olmalıdır. Ürünün paketlenmesi ve kargoya verilmesi aynı gün içinde olmalıdır.Sadece site kurdurmakla birkaç günde yüzlerce ürün satışı gerçekleştiremezsiniz. Zira rakipleriniz bünyesinde seo uzmanları çalıştıran büyük markalar olacaktır.

Ürünleriniz Google ve arama motorlarında ne kadar çok ve üst sırada görüntülenir ise, günlük satışınız da o kadar fazla olacaktır. Dolayısıyla size kredi kartları, sipariş ve ödeme konusunda tıkır tıkır işleyen bir yapı, yani web siteniz ve daha sonra da Google’da üst sırada görünmek kalıyor.

About the Author

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir