Backlink Sorgulama

Backlink sorgulama aracı ile web sitelerinizin ve rakip sitelerin link bağlantılarını sorgulayabilir ve analiz edebilirsiniz.

Referans linklerin kalitesi ve sayısı seo açısından yüksek öneme sahiptir. Link yapılandırması ve rakip analizleri yaparken kullanabileceğiniz faydalı bir araçtır. Kaliteli bağlantılar oluşturmak ve kalitesiz bağlantıları elimine etmek için kullanabilirsiniz. Bağlantı almadan önce sayfa ve sitenin mozrank sorgulamasını bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

Web sayfanıza verilen geri bağlantıları sorgulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Üst menüde "Seo Araçları" başlığı altında bulunan diğer araçlarımızı bu bağlantıların kalitesini kontrol etmekte kullanabilirsiniz. Zararı dokunabileceğini düşündüğünüz çöp bağlantıları Google bağlantı reddetme aracını kullanarak iptal edebilir ve özellikle Google arama motorunun bu bağlantıları şimdi ve gelecekte görmezden gelmesini sağlayabilirsiniz.Bağlantı reddetme aracını nasıl kullanılır bu linki takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Rakip sitelerin geri bağlantılarını inceleyebilir bu bağlantıların kalitesini sorgulayabilir ve kendi sayfanıza bağlantı edinmek konusunda planlamaları bu araçları kullanarak yapabilirsiniz. Geri bağlantıların Seo altyapısı olan sayfalarda etkili olacağını unutmayalım.

This is Title

Tanıtım Yazısı Desteği

Reklam ve tanıtım yazısı ihtiyacı olan düşük ve orta rekabet gurubunda bulunan tüm kurumsal firmalar için etkili çözümlerimize göz atınız.

StandarT

150TL
5 Adet Tanıtım Yazısı
Firma Rehberi Kaydı
5 Adet Blog Yayınlama
Yayın Süresi Limitsiz
Talep Gönder

Klasik

300TL
10 Adet Tanıtım Yazısı
Firma Rehberi Kaydı
10 Adet Blogda Yayınlama
Yayın Süresi Limitsiz
Talep Gönder

Premium

400TL
15 Adet Tatınım Yazısı
Firma Rehberi Kaydı
15 Adet Blogda Yayınlama
Resim Galerisi Oluşturma
Yayın Süresi Limitsiz
Talep Gönder

MOZRANK SORGULAMA

Moz rank ve page rank değerlerini toplam link sayısıyla beraber sorgulayın.

WHOİS SORGULAMA

Web sitesinin ip adresini ve whois site bilgilerini öğrenmek için tıklayın 

1
Backlink Sorgulama Aracı ile Rakip Analizi
Rakip web sitelerinin geri bağlantılarını listeleyebilir ve benzer stratejiler geliştirebilirsiniz. Sadece bağlantı linklerini değil aynı zamanda bağlantı kalitesini analiz edebileceğiniz verileri izleyebilirsiniz.
2
Mozrank Sorgulama Aracı ile Kalite Analizi
Geri bağlantı alırken bağlantı kalitesini kontrol edebilirsiniz. Mozrank aracını kullanarak sayfa ve domain rank değerini, domaine yönlenen toplam bağlantı adedini görebilirsiniz.
3
Whois Sorgulama Aracı ile Site Bilgileri
Web sitesi alan adına ait bilgileri sorgulayabilir, DNS ve İp bilgilerini görebilir ve domain hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Whois sorgulama aracı hızlı çalışır ve temel bilgilerin dökümünü verir.