Alanya Seo Hizmetleri

SEOPAK çoğunlukla İstanbul firmalarına hizmet verse de aslında lokasyon olarak Alanya Seo Hizmetleri girişimidir.

2003 yılından bu yana SEO konusunda hizmet veren markamız Alanya merkezlidir. İstanbul ve Ankara ağırlıklı olmak üzere çok sayıda müşterimizle uzun yıllardan bu yana çalışmaktayız.

Hedef bölgemizin başında Antalya Alanya ve İstanbul gelmektedir. 2003 yılından beri garantili hizmet adımını atan belki de ilk girişimlerden biriyiz.

Garantili Seo Hizmeti Nedir  ?

Müşteriye ödediği ücretin karşılığında yükselme garantisi veren sistemdir. Böylelikle müşteri ödediği ücretin boşa gitmeyeceğini bilir. Bu sistem SEO hizmeti veren firmanın ciddiyetini, güvenilirliğini tescil eder.

Yükselme garantisi veya taahhüdü işin zorluk derecesine göre üç guruba ayrılır. Mevcut durumdan yükselme, ilk sayfaya yükselme, ilk üç sıraya yükselme.

Garantili SEO hizmeti bir sözleşme kapsamında verilebilmektedir. Uzun yıllardan bu yana çalıştığımız firmalar ile sözleşme yapmıyoruz. Bu durum tamamen tarafların birbirine güveniyle alakalıdır.

Alanya’da Seo Hizmeti Talebi

Alanya içinde SEO hizmeti almak her firma için rentable değil. Antalya nüfus yoğunluğu açısından biraz daha verimli olabilir. Örnek vermek gerekirse Alanya Cam Balkon Sistemleri kelimesinde ilk sıraya gelinse de nüfus azlığı sebebiyle ay içinde bir yada iki iş almak mümkün olabilmektedir.

Oysa büyük bir şehirde günde 5 – 15 arası iş almak mümkün olabilmektedir. Bu şu anlama geliyor ki küçük ilçelerde SEO her firma için çok kazançlı olmayacaktır. Fakat cam firması örneğinden yola çıkarsak küçük ilçelerde dahi SEO kendi masrafını fazlasıyla karşılayabilecektir.

Alanya’da SEO hizmeti talebi daha çok rent a car ve emlak firmalarından,  transfer firmalarından ve taxi servislerinden gelmektedir. Oteller için mükemmel bir hizmet olmasına rağmen otelciler tarafından ilgi görmemektedir. Bunun yanında otelcilik tatil sektöründe rekabet oldukça yüksektir.

Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Alanya içinde Google sıralamasında yükseltme ve ilk sayfada konumlandırma için gerekli çalışmaların tamamını yapabilmekteyiz. SEO uyumlu web tasarımını yeterli zamanımız varsa kendimiz yapıyoruz. Zamanımız kısıtlıysa Alanya içindeki tasarımcı arkadaşlarımızla beraber yapabiliyoruz. Web sitelerinin SEO’ya uıyumlu hale getirilmesi çalışmalarını yapıyoruz. Mobil uyumlu hale getirme çalışmalarını yapıyoruz.

  • Google sıralamasında yükselme çalışmaları
  • Mobil uyumlu hale getirme
  • SEO uyumlu hale getirme
  • Web tasarım çalışmaları
  • 3D Modelleme ve Tasarım

Hizmetlerimiz için mutlaka bizden fiyat alınız.

Alanya Seo Hizmetleri
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir