WordPress Tema Tasarımı

Web sitelerinizi wordpress sistemler üzerine tema giydirerek tasarlıyoruz. Worpress tema tasarım fiyatlarımız projenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

wordpres-tema-tasarim

Tema tasarım fiyatı almak için fiyat teklif formunu doldurup bize gönderebilirsiniz. Form üzerinde açıklama kısmında sektörünüz, nasıl bir site tasarımı istediğiniz yönünde geniş bilgi yer almalıdır.

Kendi tasarımlarınız için beğendiğiniz örnek site tasarımlarını bize göndermeyi lütfen unutmayınız. Zira nasıl bir web sitesi istediğinize dair en ufak unutulmuş bir ayrıntı fiyat teklifini büyük ölçüde etkileyebilir.

Tasarım süresi projenin kapsamına ve iş yoğunluğumuza göre 1 hafta ile 1 ay arasında değişebilir. Tasarımlarımız mobil uyumlu responsive olarak yapılmaktadır.

Neden WordPress Tema Tasarımını Tercih Etmeliyiz?

WordPress dünyanın en ünlü ve sürekli güncellenen yazılımlarından biridir. Bu temeli kullanarak yapılan tasarımlar güncelleme desteğine sahip olurlar. Örneğin 5 yıl önce yapılan siteler günümüz yazılım teknolojisinin gerisinde kalmıştır. Css3 ve Html5 yerine mobil uyumsuz olarak tablolarla yapılmış siteler mevcuttur. 5 yıl öncesinin seo kuralları ile günümüz seo kuralları arasında bir çok algoritma farkı vardır. WordPress kullanımı ile ileriye gönük yatırım yapmış olursunuz.

Diğer Web Tasarım İmkanlarımız Nelerdir ?

Asp kodlama ilei Php kodlama ile web tasarım imkanlarımız vardır. Opencart ve WordPress ile Eticaret sistemi tasarım imkanlarımız vardır.

 

WordPress Tema Tasarım Hizmetleri
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail