Web Sayfa Tasarımı

Web sayfa tasarım hizmeti veriyoruz. Her müşterinin ihtiyacına göre, en uygun bütçeyle, mobil ve seo uyumlu tasarım çözümleri sunuyoruz.

Tasarladığımız her web sayfası, arama motorlarında iyi konumlar elde edecek kriterlerde oluşturuluyor.

Müşterinin hedefine göre kimi zaman hazır script kurulumları, kimi zaman bu scriptlerde düzenlemeler ile yeni yapıların oluşturulması kimi zaman ise sıfırdan kod yazılımı gibi seçenekleri kullanıyoruz.

Web Sayfa Satarımı

Web Tasarımda Kullanılan Yöntemler

Müşteri ihtiyacını karşılayacak pratik ve efektif çözümler sunabilmek için kullanılan yöntemler doğrudan bütçe ile ve projenin farklılığı ile alakalıdır.

1 – Hazır bir içerik yönetim paneli üzerine tasarım yapmak.

Zamandan tasarruf sağlar. Güncelleme ve teknolojik uyum problemi olmadan uzun ömürlü kullanım sunar.

2 – Html5 ve Css3 hazır tema üzerine kontrol paneli yazarak site hazırlamak.

Bu yöntemde zamandan tasarruf sağlar. Hazır temalar sayesinde güncel teknolojilere uygunluk ve müşterinin beğenisini önceden kazanarak işe başlama kolaylığı vardır.

3 – Sıfırdan arayüz ve veritabanı kodlamak ve yönetim paneli yazmak suretiyle tasarım.

Uzun zaman alan süreçtir. Projelerin fiyatı yüksektir. Her ihtiyaca göre firmaya özel projeler gerçekleştirilir.

 

Sayfalar müşteri getirecek potansiyele sahip oluyor.

Özellikler sayfanın seo yapısını düşünerekten, arama kelimelerinde avantaj sağlayabilen ve ziyaretçi dolayısıyla müşteri getirebilen tasarımlar üzerinde duruyoruz.

Web sitelerinin yapılan yatırımı geri döndürmesini sağlıyoruz. Geri dönüşüm yüksek olduğunda, müşterilerin internet pazarlaması ve yazılımlara daha fazla yatırım yapması teşvik ediliyor.

Gelişen teknoloji ile ve Türkiye’de cep telefon kullanım oranının yüksek olması sebebiyle firmalar için internet vazgeçilmez bir pazar olmuştur. Gazete ve radyo reklemları ile geri dönüşüm konusunda kıyaslandığında, web sayfa ve seo ikilisinin açık ara önde olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Bu bilgi halkın şimdilik pek farkında olmadığı bir gerçektir. Reklam ve tanıtıma ödediğiniz ücretin geri dönüşümü tetiklemesi, reklamı sürdürebilmek için gereklidir. Özellikle reklam bütçesi olmayan küçük firmalar bu maliyeti geri dönüşünden karşılamak zorundadır.

Web Sayfa Tasarımı
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail
Etiketlendi:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir