Seo Paketleri

Seo paketleri, kapsamlı seo hizmet fiyatlarının yüksek olmasından dolayı oluşturulan küçük ve ucuz hizmet paketleridir. Seo paketi kapsamlı seo hizmetlerinden daha uygun fiyatlarla hazırlanan ve arama motoru optimizasyon çalışmalarının küçük bir kısmını içeren hizmetlerin toplanmasıyla oluşur.

Kapsamlı hizmetleri içeren SEO fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Fiyatları karşılaştırabilir sizin için en uygun hizmet veya paketleri tespit edebilirsiniz.

 

seo paketleri

 

Seo paketleri fayda sağlar mı? Sitem yükselir mi?

Oluşturulan seo paketi kaliteli  backlink içeriyorsa fayda sağlar. Siteniz düşük ve orta seviye rekabet şartlarına uyuyor ise yükselme yaşarsınız. Yüksek rekabette yükselme sağlamak için yüksek paket almak gereklidir. Hatta paket de yetmez düzenli SEO hizmeti almak gereklidir. Yüksek rekabette yarışan firmalar piyasan backlink paketleri toplayabilirler. Bu özel durumda onlarca backlink paketi toplanacağı için kesinlikle fayda sağlayacaktır.

Seo paketi aldım fakat sitem arama sonuçlarında hiç yükselmedi. Neden sitem yükselmedi?

Sitenizin anahtar kelime rekabeti yüksek iken piyasada satılan 50 TL lik paketlerden aldıysanız yükselme beklememeniz gerekir.

Eğer anahtar kelime rekabeti düşük ve yükselme sağlamadıysanız çalışma yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz. Siteniz için hiç bir çalışma yapılmamış olabilir.

Çok aceleci davranıyorsanız biraz sabırlı olun. 1 aydan önce etki beklemeyin. Aldığınız paket yararsız bağlantılardan oluşuyor olabilir. Siteniz filtreye girmiş olabilir. Robots.txt dosyasını yanlış yapılandırmış olabilirsiniz. Siteniz 404 hatalı sayfalara sahip olabilir. Site üzerinde yapılan bilinçsiz işlemler sonucu spam içeriğe sahip olabilirsiniz vs…

Alacağım SEO paketinin siteme zararı olabilir mi?

SEO Paketler siteye faydası olsun diye alınır. Fakat güvenilir yerlerden almazsanız ve yanlış çalışmalar yapılırsa  sitenize zararı dokunur. Örneğin filtreye girmiş, ceza almış bir siteden backlink alınırsa, ya da çok kalitesiz içeriklerden backlink çıkışları yapılırsa spam filtrelerine girebilirsiniz. Link aldığınız sayfanın ve içeriğin minimum kalite standartlarında olması gerekir.

Ucuz bir SEO paketle başarı sağlanır mı? Yükselme kalıcı olur mu?

Örneğin 50 TL lik SEO paketlerle hiç bir başarı sağlayamazsınız. Bizim en ucuz paketimiz olan Basit200’ü örnek vererek şuaları söyleyebiliriz. Düşük ve orta rekabette yüksek başarı oranı yakalayabilirsiniz. Yükselme kalıcı olacaktır. Siteyle ilgilenilmez ise düşüş kaçınılmazdır. Düşük rekabette düşüş 1-2 yıl arasında baş gösterecektir.

İstanbul içindeki kurumsal müşterilerimizin rekabet oranı, diğer şehirlere kıyasla çok daha fazla olmaktadır. Rekabetin yüksek olması arama oranının yüksek olmasının neticesidir.

Eğer rekabet oranını tam olarak kestiremiyorsanız, basit veya orta paketi alabilirsiniz.  Tekrar aynı paketler ile takviye yapma şansınız vardır. Bunu hem yükselmeyi sürdürmek için hemde konumunuzu korumak için kullanabilirsiniz.

Seo ve backlink paketleri arasındaki fark nedir?

Çok karıştırılan iki ayrı hizmettir. Backlink, adı üstünde sadece referans linkleri kapsayan bir üründür. Diğeri ise kapsamlı olarak verilen bir hizmettir. Linklenmeyi içerdiği gibi analizleri, yükselme stratejilerini, danışmanlık hizmetini gerektiğinde kodlama hizmetini içeren bir üründür.

Bu ürünlerin farklı paketler altında sunulmasının sebepleri, her web sitesinin farklı sektör ve rekabet gurubuna girmesidir. Her web sayfası optimizasyon açısından farklı ihtiyaçlara sahiptir.Rekabet oranları çok farklıdır.

Rekabetin zorluğu, verilecek hizmetin zorluğu ile eş anlamlıdır. Sedece zorluk değil zaman açısından da en fazla zamana ihtiyaç olunan işler yüksek rekabetli işlerdir.

Örnek olarak “Deichmann” ayakkabılarını verebiliriz. Bünyesinde seo departmanı bulunan ve uzman çalıştıran firmalardandır. Ayakkabı sektöründe hem çok çok yüksek bir rekabet vardır hem de rakipler bünyesinde tam zamanlı ekip çalıştırmaktadırlar.

Yine yüksek rekabete başka bir örnek olarak haber sitelerini verebiliriz. Haberler kelimesini yazdığımızda karşımıza Hürriyet Haber, Milliyet Haber gibi büyük firmaların web siteleri çıkacaktır.

Sizce bünyesinde birden fazla ve tam zamanlı uzman çalıştıran, maddi gücü ve optimizasyon bütcesi yüksek bu firmalarla rekabet edebilmek için hangi paket yeterli olabilir!

Demek oluyor ki! backlink paketlerinin kullanılmasının sınırları mevcuttur.

Paket kullanımında nasıl bir strateji izlemeliyiz?

Öncelikle web sitemizin kodlamasının kurallara uygun olup olmadığını tespit edelim. Site eskiden kodlanmış ise büyük ihtimal kural ihlalleri vardır fakat wordpress, joomla gibi bir alt yapı kullanıyorsanız bu konuda bir sıkıntınız olmayacaktır.

İkinci olarak hangi kelimelerde ilk sayfada olmak istediğinizi tespit edin. Abartmadan 3 kelime seçip bir analiz yapın. Eğer bu arama kelimelerinde sişteniz ilk 5 sayfa içinde görünüyorsa düşük ve orta rekabet seviyesindesiniz. 5 sayfadan daha uzakta ise orta ve yüksek rekabet seviyesidir.

Üçüncü olarak diyelim ki düşük rekabet seviyesindesiniz. Bu durumda satın alacağınız backlink paketleri zaten yükselme garantisi olmasının yanında tatmin edici bir sonuç sağlar.

Diyelim ki yüksek rekaber seviyesindesiniz. Backlink paketleri yükselme sağlar fakat bu yükselme %95 oranında sitenizi 1 ila 5 site arasında yükseltecektir. %5 oranda süpriz bir yükselme de beklenebilir.

 

 

 PAKETLER


BASİT

ORTA

REKABET

YÜKSEK REKABET
250 TL 500 TL 1500 TL 3000 TL

Yükselme Garantisi

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Blog Tanıtım

10

20

50

100

Backlink Analizi

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Kapsamlı Seo Analizi
Mevcut

Mevcut

Raporlama

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Backlink Çalışması

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Sektörel Tanıtım Yazıları

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Mevcut

Anahtar Kelime
3 3 5 5

Rekabet Gücü

Düşük – Orta

Düşük – Orta

Orta – Yüksek

Orta – Yüksek

İlk Sayfa

Rekabet Göreceli

Rekabet Göreceli

Rekabet
Göreceli

Rekabet Göreceli

İlk 3

Rekabet Göreceli

Rekabet Göreceli

Rekabet Göreceli

Rekabet Göreceli
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail