Seo Hosting

En ucuz seo hosting hizmetin nasıl alabilirsiniz ve seo hosting nedir sorularını cevaplandıracağımız bu yazımızda, öncelikle hosting hizmetini ne amaçla kullandığımızı bilmemiz gerekiyor.

Firma sahipleri genelde birden fazla domain alır ve tek bir hosting firmasında barındırır. Daha sonra site kurulu olmayan boşta bekleyen domainleri ana sitelerine yönlendirir ya da her birine site kurup ana siteye link verir. Her site aynı ip adresi üzerinde bulunduğu için fayda yerine seo açısından zarar görürler.

seohosting

Ayrı ip adresleri üzerinde siteler barındırmamıza yarayan hizmete seo hosting denir. Kaç adet ip adresi var?, ne kadar alan ve trafik mevcut? fiyatı etkileyen faktörlerdir.

Bu hosting türünü genelde seo firmaları kullanmaktadır. Fakat bazı çok domain adresi barındıran firmalar da bu hizmetten faydalanabilirler. Bu şekilde seonun önemli bir ayağını oluşturan referans linklere kolaylıkla sahip olabilirler.

Tabi birden fazla sitenin bakımı oldukça zordur. Yoğun ilgi ister. Aynı içerikler ve resimler girilemeyeceği için ne kadar çok domain ve siteniz varsa okadar çok zahmet ve zaman gerekecek demektir.

Seo Hosting Kosununda Çözüm 1

Bir hosting firmasında çok sayıda ip kullanacağınız bir hizmet alır ve boştaki domainlerinizi bu ip adresleri üzerine blog yada site kurarak değerlendirebilirsiniz.

Kullandığınız domain sayısına göre zaman ve zahmet gerektirir. Yeni açılan siteler referans link konusunda çok faydalı olamazlar. İlgilenilmeyen siteler yeni açılmamış olsada çok faydalı olamazlar.

Bu çözüm bolca zamanı olan ve onlarca siteyle ilgilenebilecek kişiler için uygundur.

Seo Hosting Konusunda Çözüm 2

Herhangi bir seo firmasından yada ayrı ip üzerinde site barındıran kişilerden bloglarını kiralarsınız. Yıllık kiraladığınız bloglara içerik girebilirsiniz. Bloglara sürekli veri girişi olacağı için ve sürekli ilgilenildiği için hem tam anlamıyla fayda görür hem de zamandan yana daha tasarruflu olursunuz.

Seo Hosting Konusunda Çözümü 3

Herhangi bir seo firmasına kendi bloglarınızı kurdurursunuz. Sadece kendi içeriklerinizi girersiniz. Zaman ve ilgi gerektirir. Elinizde ki boşta duran domainlerinizi değerlendirirsiniz.

 

Sonuç olarak kurumsal bir firma sahibiyseniz, işinizi aksatmamak ve iş potansiyelini arttırmak açısından zaman kullanımı konusunda en tasarruflu seçimi tercih etmelisiniz. Yıllık site ve blog kiralamak SEOPAK olarak size tavsiyemiz olacaktır. Diğer seçenekler 4 karpuzu iki kol altında taşımak benzetmesine tam anlamıyla uygun olacağı için karpuzların düşüp ziyan olması kaçınılmazdır.

Seo Hosting Fiyat Listesi

Hosting + Ayrı İp + Site kurulumu  = Domain başı 15 TL

Yıllık site ve blog kiralama (her biri ayrı ip üzerinde barınan) = Site başı 10 TL

Domain-tr.net

 

Seo Hosting
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir