Link Partnerliği ve Reklam Ortaklığı

Link ve reklam ortaklığı ücretsiz olarak fayda sağlanabilecek en önemli seo araçlarından biridir. Doğru sitelerin birbiriyle ortaklığı güçlü bir reklam ve backlink ağını doğuracaktır.

Uzun soluklu bir ortaklık için size güvenilir bir el uzatıyoruz. Sanal ortamda varlığını sürekli sürdürmeye kararlı ve ortak konularda buluştuğumuz yerli yabancı herkezi partnerimiz olarak görmekten memnuniyet duyarız.

Başlattığımız partnerlik sistemimiz, aynı ve paralel konudaki sektörlerin birbiriyle reklam banner, tanıtım yazısı ve muhtelif reklam paylaşımlarını içermektedir.

Google ve diğer arama motorlarında yükselmenizle sonuçlanacak ve hiç bir maliyeti olmayan bu sistem en güçlü seo aktivitelerinden biri olmasının yanında kalıcılık olarak da uzun ömürlü olmasıyla seo kulvarında rakipsiz bir aktivitedir.

Bu konuda bizimle ortak çalışma yürütecek web site sahiplerinde aradığımız özellikler, web sitelerinin kalıcı olması, ahlaki normlarda yayınlar paylaşması, aşağıda sıraladığımız paralel sektörlerse olmasıdır.

Emlak, Otomotiv, Bilişim, Reklam, Otelcilik, Hediyelik Eşya, Teknik Servis, Muhtelif Hizmet Sektörleri, Sektörel Siteler

Link Partnerliği
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail
Etiketlendi:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir