Seo Hizmeti Garanti Şartlarımız

Garantili hizmet sistemimiz, işveren firmanın ve iş yüklenen firmamızın haklarını adil bir biçimde korumak ve güvence altına almak için düzenlenmiştir. Talep doğrultusunda sözleşme ile resmiyete dökülür.

SEOPAK ile ödemenizin karşılığını tam olarak alın.

Paranızı sokağa atmayın.

Seo hizmeti veren firmalar arasında, garantili hizmet sunan ilk ve tek firmayız. Garanti altına aldığımız taahhütlerimiz şunlardır.

1-) Yükselme

2-) İlk Sayfa

3-) İlk 3-5

4-) İlk Sıra

 

Yapılan optimizasyon çalışmaları sonucu ilk sayfa için hedeflenmiş bir web sayfası 2. sayfa başlarında kalırsa! ilk sayfa garantisi kapsamına girdiği için ödeme iadesini yapılır. Fakat ödemenin tamamı iade edilmez.

Çünkü yukarıda verilen örnekte, site 2. sayfanın başında kalmış, yani yükselme taahhüdü yerine getirilmiştir. Eğer ki! site hiç yükselmemiş ise! ödeme tam olarak iade edilir.

Geri iade miktarı sözleşmede yar alır. Bu miktar kelimenin rekabet oranına göre hesaplandığı için firmaya göre değişir ve stabil değildir.

Örnek vermek gerekirse 1000 TL ilk sayfa taahhüdü içeren bir çalışmayı ele alalım.

  • Hiç bir yükselme sağlanmaz ise ücretin tamamı geri iade edilir.
  • Sitenin ilk sayfa değil de diğer sayfalarda kalması durumunda ücretin yarısı iade edilir.

Not : Geri iade oranları sektöre ve kelime rekabet oranına göre farklılık gösterebilir. Karşılıklı olarak belirlenip sözleşmeye geçirilir. Sözleşmesiz iade oranları taahhüt sayısına bölünür. Örneğin yükselme ve ilk sayfa garantisi iki adet taahhüt içerdiği için %50 + %50 = %100 olacaktır. Yani toplam 1000 TL SEO hizmeti ödemesinde bir taahhüt yerine getirilmedi ise 500 TL iade edilir. İki taahhüt birden yerine getirilmez ise 1000 TL olarak ödemenin tamamı iade edilir.

Garanti Şartlarımız
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail