Seo Hizmeti Garanti Şartlarımız

Garantili hizmet sistemimiz, işveren firmanın ve iş yüklenen firmamızın haklarını adil bir biçimde korumak ve güvence altına almak için düzenlenmiştir.Sözleşme ile resmiyete dökülür. TC Yasalarına göre iki tüzel ya da gerçek kişi arasında düzenlenen sözleşme bu kişilerin anayasası hükmündedir.

Seo hizmeti veren firmalar arasında, garantili hizmet sunan az sayıda firmadan biriyiz. Garanti altına aldığımız taahhütlerimiz şunlardır.

1-) Yükselme

2-) İlk Sayfa

3-) İlk 3-5

4-) İlk Sıra

 

Yapılan optimizasyon çalışmaları sonucu ilk sayfa için hedeflenmiş bir web sayfası 2. sayfa başlarında kalırsa! ilk sayfa garantisi kapsamına girdiği için ödeme iadesini yapılır. Fakat ödemenin tamamı iade edilmez.

Çünkü yukarıda verilen örnekte, site 2. sayfanın başında kalmış, yani yükselme taahhüdü yerine getirilmiştir. Eğer ki! site hiç yükselmemiş ise! ödeme tam olarak iade edilir.

Geri iade miktarı sözleşmede yar alır. Bu miktar kelimenin rekabet oranına göre hesaplandığı için firmaya göre değişir ve stabil değildir.

Örnek vermek gerekirse 1000 TL ilk sayfa taahhüdü içeren bir çalışmayı ele alalım.

  • Hiç bir yükselme sağlanmaz ise ücretin tamamı geri iade edilir.
  • Sitenin ilk sayfa değil de diğer sayfalarda kalması durumunda ücretin yarısı iade edilir.

Not : Geri iade oranları sektöre ve kelime rekabet oranına göre farklılık gösterebilir. Karşılıklı olarak belirlenip sözleşmeye geçirilir.

Garanti Şartlarımız
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail